نادرشیمی

تصویری از خرید استئارات پتاسیم شامل پودر استئارات پتاسیم و کاربرد های آن

خرید استئارات پتاسیم شاید در نگاه اول آنچنان پیچیده به نظر نرسد اما باید دانست که خرید مواد شیمیایی نیاز به بررسی و توجهاتی دارد که میتواند تعیین کننده کیفیت و بهای تمام شده محصول تولیدی شما باشد. از این رو در این مقاله به 5 نکته اشاره کردیم که با بررسی آنها میتوانید خریدی دقیق داشته باشید.همچنین با رعایت و توجه به این نکات از ضرر های احتمالی جلوگیری کرده و محصولی با کیفیت و استاندارد های مدنظرتان تولید کنید.

به طور کلی در خرید استئارات پتاسیم باید به مواردی از جمله: نوع کاربرد،آنالیز (TDS)،گرید ماده شیمایی(صنعتی،آرایشی بهداشتی،غذایی)، حمل و نقل،و در آخر قیمت تمام شده توجه کرد که ما همه این موارد رو به صورت کامل در این مقاله بررسی کردیم. مطالعه این مقاله کمتر از 10 دقیقه زمان میبرد اما میتواند کمک شایانی در راستای جلوگیری از هدر رفت هزینه و همچنین تولید محصولی بهتر و با کیفیت تر به شما بکند.

خرید استئارات پتاسیم

اولین گام در خرید استئارات پتاسیم این است که بدانیم دقیقا با اضافه کردن این ماده قصد رسیدن به چه نتیجه ای را داریم. به طور مثال آیا میخواهیم از این ماده به عنوان ضد کیک استفاده کنیم یا به عنوان تثبیت کننده فرمول؟ به طور کلی استفاده از استئارات پتاسیم بستگی به محصول و صنعت شما دارد. اگر میبینید که رقیبان شما از این ماده استفاده میکنند و محصولی بهتر دارند و شما تا به امروز از این ماده استفاده نکرده اید و دلیل استفاده آن را نمیدانید پیشنهاد میکنیم مقاله استئارات پتاسیم و کاربرد های استئارات پتاسیم رو مطالعه کنید.

پودر استئارات پتاسیم و فرمول آن برای خرید استئارات پتاسیم

1.هدف استفاده از استئارات پتاسیم چیست؟

دلیل استفاده و خرید استئارات پتاسیم بسته به صنعت شما متفاوت است به طور مثال:

  1. در صنایع آرایشی بهداشتی برای تثبیت فرمول( سایه چشم،ریمیل،رژلب و…)
  2. در صنایع غذایی به عنوان روانکننده.
  3. در صنایع لاستیک سازی به منظور حل کردن چربی در آب و نوعی امولوسیون کننده.( لاستیک تولیدی مقاوم به اکسید شدن و روغن داغ است)
  4. در صنایع غذایی به منظور امولوسیون کننده ( مثلا تولید ژله).
  5. هیدروکسید پتاسیم در صنایع سم سازی به عنوان مهارکننده آنزیمی عمل میکند و باعث کشته شدن حشره میشود.
  6. در صنایع رزین به منظور امولوسیون کننده و پلیمریزاسیون.
  7. در صنایع داروسازی به عنوان سورفاکتانت.
  8. در صنایع PVC به عنوان روان کننده استفاده میشود.

به طور کلی باید دانست این ماده برای نگهداشتن روغن کنار آب در محصول نهایی نقشی کلیدی دارد.

2.در هنگام خرید به دیتاشیت (آنالیز) توجه کنید!

 با کارشناسان خود مشورت کنید و یا از کارشناسان فنی نادر شیمی بخواهید تا شما را راهنمایی کنند. که دقیقا چه آنالیزی برای شما بهترین انتخاب است. شرکت نادرشیمی توانایی تولید استئارات پتاسیم با ویژگی های دلخواه شما را دارد. البته که برخی موارد غیرقابل تغییرند مانند فرمول شیمیایی! اما میتوان استئارات پتاسیمی با رطوبت کمتر یا بیشتر تولید کرد و یا با دمای ذوب بالاتر یا پایین تر(به صورت محدود). در مجموع باید بدانید که چه آنالیزی برای کار شما مناسب تر است تا بتوانید حداکثر بهره را از این ماده در محصول خود داشته باشید.

حدول آنالیز TDS استئارات

3.چه گریدی از استئارات پتاسیم را تهیه کنیم؟

به طور کلی خرید استئارات پتاسیم در سه گرید متفاوت امکان پذیر است. که هر کدام دارای ملاحضاتی در تولید و مصرف هستند.

1.گرید غذایی(Food grade):
این گرید از استئارات پتاسیم قیمت بالاتری دارند اما در بهداشتی ترین حالت با رعایت تمام استاندارد های وضع شده سازمان غذا و دارو تولید میشوند. و مناسب استفاده در صنایع غذایی، دارویی و حتی آرایشی بهداشتی هستند.

2.گرید آرایشی بهداشتی(Cosmetic grade):
این رده از استئارات پتاسیم قیمت متوسط تری دارند چرا که در تولید آنها نسبت به گرید غذایی استاندارد های کمتری وجود دارد . این گرید مناسب برای تولید مواد آرایشی بهداشتی است.

3.گرید صنعتی(Rubber grade):
این رده مناسب تولیدات صنعتی است که شامل مواد غذایی و آرایشی بهداشتی نمیشود. این صنایع بسیار گسترده تر هستند. صنایعی همچون لاستیک سازی،رزین،PVC و تولید زیره های کفش. این گرید قیمتی مناسب تر نسبت به سایر گرید ها دارد.

4.خرید استئارات پتاسیم وارداتی یا تولید داخلی؟

استئارات پتاسیم وارداتی در تصور عموم صنعتگران کیفیتی بسیار بالاتر از تولیدات داخل دارد اما این ادعا چقدر درست است؟ 

توجه داشته باشید که فرمول استئارات پتاسیم در همه جای جهان C18H35KO2 میباشد! اما چه چیزی باعث میشود که این ادعا مطرح شود؟ قبل از پاسخ به این سوال خالی از لطف نیست که بدانید تولید استئارات مانند تولید دارو و یا ربات های پیشرفته پیچیده نیست!

استئارات پتاسیم به دوشکل خشک و آبی تولید میشود.مواد اولیه‌ای که در تولید استئارات پتاسیم استفاده میشود نقشی کلیدی در کیفیت نهایی آن داردند مانند اسیداستئاریک که تاثیر بسزایی در کیفیت نهایی دارد. استئارات پتاسیم وارداتی غالبا در گرید کازمتیک و آنالیزی پر مصرف تولید شده که در تولید آن از اسیداستئاریک با کیفیت بسیار بالا استفاده میشود که موجب شکل گیری این تصور میشود.
درحالی که پایه تولیدات داخلی براساس گرید صنعتی است. چرا که اغلب صنایع مصرف کننده استئارات در ایران صنایع غذایی و دارویی نیست اند.و این بدان معنا نیست که تولید کنندگان داخلی نمیتوانند گرید ها یا به اصطلاح کیفیت های بالاتر را تولید کنند.

شرکت نادرشیمی با بهره‌گیری از با کیفیت ترین مواد اولیه داخلی و وارداتی محصولات خود را تولید میکند.شما میتوانید به عنوان نمونه مقداری از تولیدات شرکت نادرشیمی را در خط تولید خود آزمون کنید.اما ابتدا به موارد 1 تا 3 توجه کنید تا نمونه ای مناسب کار شما برای شما ارسال شود. به طور کلی خرید استئارات پتاسیم وارداتی به دلیل هزینه های جانبی حمل و نقل قیمتی بالاتری نیز دارند.

مردی در حال فکر کردن برای خرید استئارات پتاسیم وارداتی یا داخلی

5. قیمت استئارات پتاسیم

در خرید استئارات پتاسیم و تقریبا هر ماده دیگری قیمت ماده میتواند تعیین کننده ترین فاکتور باشد. البته تصور ما در نادرشیمی بر این اساس است که مشتریان ما صنعتگرانی ارزش آفرین هستند و به دنبال کیفیتی برتراند. از این رو این اطمینان را به شما میدهیم تولیدات شرکت نادرشمی بر الویت کیفیت استوار است اما قیمتی رقابتی دارد تا بتواند تعادل خوبی بین این دو فاکتور اساسی ایجاد کند.با توجه به موارد بالا باید دانست قیمت این ماده دارای بازه‌ای مشخص است که با توجه به گرید و میزان مصرف تعیین میشود. شما میتوانید برای استعلام قیمت از طریق صفحه استعلام قیمت  اقدام کنید. یا با شماره 09102336981 تماس حاصل کنید.

سفارش استئارات پتاسیم

خرید استئارات پتاسیم نادرشیمی فرآیندی ساده دارد. ابتدا با توجه به نکات بالا محصول مد نظر خود را انتخاب کنید و بعد از استعلام قیمت میتوانید سفارش خود را ثبت کنید.
همچنین میتوانید به منظور آزمون محصولات ما از طریق این صفحه (درخواست نمونه) نمونه مد نظر خود را به میزانی که میخواهید دریافت کنید تا خریدی مطمئن تر داشته باشید.

امیدواریم با مطالعه این مقاله دید روشن تری نسبت به خرید استئارات پتاسیم پیدا کرده باشید. اگر تجربه ای دارید و یا سوالی دارید میتوانید در بخش نظرات همین مقاله مطرح کنید.همچنین شما میتوانید سایر مقالات مربوط به استئارات پتاسیم را نیز مطالعه کنید تا اطلاعاتی کامل تر درباره این ماده بدست آورید.

5 4 رای ها
امتیاز دهی
دنبال کردن
اطلاع رسانی
guest

4 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
بازخورد های درون خطی
مشاهده تمام نظرات
حسین ساریجلو
حسین ساریجلو
1 ماه گذشته

درود با توجه به مطالب، تولیدات شما سفارشی و بر اساس نیاز ما تولید میشه؟

آخرین ویرایش 1 ماه گذشته توسط محمدحسین متین
محسن جوادیان
محسن جوادیان
1 ماه گذشته

ممنون بابت مطلب مفیدتون. با توجه به تجربه من استئارات های وارداتی همیشه بهتر عمل میکنند و کار رو خراب نمیکنند ولی با این حال تمایل دارم به عنوان نمونه از محصول شما استفاده کنم امیدوارم جواب بگیرم

4
0
از نظر شما استقبال میکنیم بازخورد خود را ثبت کنیدx